EIROPAS LATVIEŠU LAIKRAKSTS
Mansfīldas florbola vienība Piranhas
20368

   10.01.2012

Mūsu komanda dibināta 2010. gada janvārī. Mansfīldas Piranhas tika izveidota, izmantojot latviešu jauniešu interesi par sportu un vēlmi apvienoties, lai pavadītu brīvos vakarus latviešu sabiedrībā un lai izlauztos no ikdienas rutīnas.

Izvēlējāmies florbolu, jo mūs vienoja interese par hokeju, tāpēc florbols likās ideāls sporta veids, jo ļoti līdzinās hokejam un piedevām Anglijas mainīgiem laika apstākļiem, kas neietekmētu treniņu norisi.

Gada sākumā ķērāmies pie piemērotu telpu meklēšanu mūsu treniņu uzsākšanai. Pirmās mājas atradām Mansfīldas Oak Tree Leisure centrā.  Nekavējāmies arī ar ekipējuma pasūtināšanu, un  visvieglāk tas bija pieejams tīmekļa mājaslapās. Drīz vien pa pastu saņēmām nūjas, bumbiņas, vārtus un tamlīdzīgas lietas.

Ziņa par mūsu vienības izveidi drīz vien pievilināja aizvien vairāk jaunu spēlētāju. Mūs tas ļoti priecēja, jo sapratām, ka mūsu komanda plauks un zels un drīz jau spēs sacensties ar citām profesionālām komandām. Šobrīd mūsu komandā esam 15 spēlētāju, bet esam pārliecināti, ka šis skaitlis vēl augs.

Mansfīldas florbola vienība
Šis sporta veids ir ne tikai ļāvis mums pievērsties jaunam hobijam, bet mūs arī pozitīvi ietekmējis. Esam likuši sev atrast laiku aktīvām nodarbēm, kas diemžēl mūsdienās jauniešu lokā tiek aizvien vairāk aizmirstas, jo aug videospēļu popularitāte.  Esam arī iepazinušies ar vairākiem latviešiem Anglijā, kuŗi arī interesējas par florbolu un  mums ir snieguši lielu atbalstu.

2010.  gadu uzsākām ar draudzības spēli pret Nottingham komandu, un tas turpinājās visa gada gaŗumā. Šai komandā  iepazināmies ar latviešu spēlētāju Jāni Magons, kas mums palīdzēja iegūt nepieciešamo informāciju par Anglijas florbola līgām. Tāpēc vēlamies Jānim pateikt lielu paldies. Nākamā spēle tika aizvadīta profesionālajā South-West līgā Glouchester, pirmajā augstākajā līgā, pirmajā divīzijā, sacenšoties ar 14 profesionālām komandām. Lai gan spēlējām tikai pirmo gadu, šai sezonai beidzoties, ieņēmām godpilno piekto vietu, tādējādi demonstrējot mūsu komandas dotības un spējas.

2011. gada 23. oktobrī aizsākām jaunu sezonu Midlands florbola līgā, pirmajā augstākajā līgā, pirmajā divīzijā, ko izveidoja pagājušā gada čempioni - Chester komanda. Šogad esam jau piedalījušies trīs raundos. Toties šīs sezonas otrajā raundā pieveicām pašus līgas izveidotāju Chester komandu, kas bija milzīgs sasniegums mūsu komandai. 2012. gada  janvārī norisināsies Jaunā gada turnīrs, spēlēsim ar vēl nedzirdētām un svešām florbola komandām, kuŗas spēlē citās līgās ar citām komandām. 12. februārī norisināsies ceturtais raunds, kuŗā mūsu komanda 11.40 sacentīsies ar Warwick komandu un 15.40 ar Birmingham komandu. Visi, kuŗi interesējas par florbolu, būs mīļi gaidīti mūsu līdzjutēju rindās, jo tie katrā spēlē sniedz mums nenovērtējamu morālo atbalstu.

Pašlaik mūsu komandā ir trīs pilnas maiņas un viens vārtsargs, kas godam ir sargājis mūsu vārtus visās spēlēs, bet jauni interesenti un spēlētāji būs mīļi gaidīti. Vēlamies arī piesaistīt iespējamus sponsorus, kas varētu sniegt komandai financiālu atbalstu, tādējādi veicinot mūsu komandas turpmāko izaugsmi. Varat sazināties ar Mansfield florbola komandu pa e-pastu: [email protected] vai arī pa mob. 07403227689 vai 07891679154.

Komandā spēlē: Rolands Zagorskis, Oskars Stepkāns, Intars Krišjānis, Jānis Anšēvičs, Raivis Bogdānovs, Sandis Brolītis, Artūrs Rožanskis, Aldis Lazdiņš, Rolands Čāčus, Kārlis Kreicbergs, Mārtiņš Ruņenieks, Juris Guščins, Oskars Alksnis, Gints Petrsins, Artūrs Vītoliņš.

Vairāk informācijas par spēles norisēm  atrodams Līgas mājaslapā:http://www.chestervikings.co.uk/midlands, Vai varat sazināties arī pa e-pastu ar Mansfield komandu: [email protected].

Rolands Zagorskis Atpakaļ


Apskatīt komentārus (1)atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:

JŪSU KOMENTĀRS:


Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA