EIROPAS LATVIEŠU LAIKRAKSTS
Vai pseudonacionāla aizrautība?
23749

   17.05.2012

Kopš partijas Visu Latvijai! nodibināšanas esmu balsojis par šo partiju, taču turpmāk laikam gan to vairs nedarīšu godājamā Parādnieka kunga stulbās izdarības,vai varbūt apzinātas provokācijas dēļ.

Nu kāda jēga bija publiski demonstrēt Otrā pasaules kaŗa ieročus un pat vācu armijas naglotos zābakus mazuļiem, kam vēl mātes piens aiz lūpām un kam pats pirmais puiku ierocis - visparastākā "kaķene" ir vēl tālas nākotnes sapnis? Un, ja jau demonstrē ieročus, tad kāpēc ne modernās tālas darbības raķetes, mašīnpistoles Uzi un varbūt pat kādu mazu atombumbiņu? Jēgas nekādas, bet ļaunums, kas nodarīts gan savai partijai, gan Latvijas valsts starptautiskajai reputācijai, ir ļoti liels. 16. martā ne pie Brīvības pieminekļa, ne Lestenē ,neviens no vecajiem "kanakiem" nelepojas ne ar saviem mundieŗiem, ne ar kaujās iegūtiem Dzelzs krustiem, tad kāpēc un kam tas būtu jādara bērnudārzā? Lai kāds "varonis", kas pulveri nav ne paostījis, nodemonstrētu pasaulei savu "urrāpatriotismu", savu ģeķību?

Bet ja nu tas ir nevis kārtējais pašaudzēta polītikāņa stulbums, bet gan labi aprēķināta provokācija? Ja nu izrādītos, ka šīs ieceres autors ir tā dēvētais "kurmis"? Ko tad? Cerēsim, ka tā tomēr nav! Taču polītiķis un sapieris kļūdās tikai vienreiz, un polītiķim gan būtu vismaz trīsreiz jāapsveŗ sava atbildība par jebkuŗas savas darbības, sava vārda, sava "izlēciena" iespējamām sekām. Diemžēl Parādnieka kungs savā pseudonacionālajā aizrautībā, šķiet, rīkojas, tikai pēkšņu impulsu vadīts, galvenokārt, lai nodrošinātu savu polītisko pazīstamību. Nu, to viņš tiešām ir panācis, bet par šo pazīstamību es viņu neapskaužu.

Domāju, ka partija Visu Latvijai! izdarīs nepieciešamos organizātoriskos secinājumus, bet, ja ne, tad ko gan vērta ir tāda partija?

E. V. Upelnieks

FOTO: baltic-ireland.ie
 


 

Atpakaļ


Apskatīt komentārus (0)atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:

JŪSU KOMENTĀRS:


Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA