EIROPAS LATVIEŠU LAIKRAKSTS
Latviešu Akadēmiskās organizācijas Zviedrijā valdes ziņojums
16898

   16.08.2011

Akadēmisko runu - par baleta paidagogu A. un Ņ. Kozlovsku darbību teiks baleta māksliniece un paidagoģe Dr. Gunta Bāliņa. Svētku runu teiks Dr. Andrejs Legzdiņš. Sekos koncerts: Anja Strautmane (čells) un Indra Strautmane (flauta).

Kā allaž, vakara otrā daļa būs Ingrīdas un Andreja Leimaņu sagatavotais mielasts  ar cerību, ka skanēs kopīgi dziedātas dziesmas un netrūks omulības. Būs arī tradicionālā loterija par labu stipendiju fondam. Visi organizācijas biedri un visa latviešu saime ar ģimenēm, draugiem un paziņām ir sirsnīgi aicināti un gaidīti. Mūsu organizācija vēlas šo svētku tradiciju kopt un paturēt nākotnē. Apzināmies, ka Brīvā Latvija nav visiem pieejama. Lūdzam visus BL lasītājus informēt paziņas «nelasītājus» par sarīkojumu 24. septembrī.

Liels lūgums vakara apmeklētājiem: pieteikšanās svētkiem ir obligāta un saistoša visiem, visiem  – arī tikai uz I daļu. Tālrunis 08-779 34 22 Lilitai Zaļkalnei līdz 20. septembrim. (e-pasts [email protected])

Samaksa par I un II daļu 350 kr. personai. Samaksa par I daļu 150 kr. personai. Nauda iesūtāma līdz 19. septembrim – PlusGirot 76 69 70-8 (Nordea > Ad Notam Publ) Lilitai Zaļkalnei, uzdodot vārdu un ar norādi LAOZ.

Stipendiju pieteikumi
Kā katru gadu, piešķirsim studentēm un studentiem stipendijas: Veronikas Strēlertes piemiņas stipendijas Latvijā un arī stipendijas vēsturē. Ir arī iespējams saņemt stipendijas studentiem Zviedrijā. Lūgumi no Zviedrijā studējošiem ar curriculum vitae un galveno studiju aprakstu un galamērķi iesūtāmi līdz 5. septembrim LAOZ priekšsēdim Jānim Alsiņam, Hällbygatan 36A, SE-752 28 Uppsala, Zviedrija.

LAOZ valdes vārdā
Lilita Zaļkalne


 

Atpakaļ


Apskatīt komentārus (0)atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:

JŪSU KOMENTĀRS:


Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA