EIROPAS LATVIEŠU LAIKRAKSTS
Aicinām atbalstīt mūsu iniciatīvu!
17187

   26.08.2011

Tāpat kā pirms 10. Saeimas vēlēšanām, arī tagad avīze Brīvā Latvija (BL)  iesākusi seriju ar speciāliem 11. Saeimas priekšvēlēšanām veltītiem izdevumiem.

 Avīzē ik nedēļu tiek publicēti īpaši polītisko komentētāju, sociologu un polītiķu, protams, arī mūsu pastāvīgo korespondentu – Kārļa Streipa, Sallijas Benfeldes, Franka Gordona analitiskie raksti. Ar tiem varat iepazīties arī tīmeklī http://www.brivalatvija.lv.

Lai vēlētājiem pirms vēlēšanām būtu pieejama objektīva informācija, šai laikā esam dubultojuši BL metienu. Par brīvu avīze tiek izplatīta DV CV, PBLA un polītisko partiju birojos, tā tiek nosūtīta 200 Latvijas bibliotēkām (it īpaši  laukos, kur informācija ir mazāk pieejama). Avīzi izdalām arī centros Anglijā un citviet, kur dzīvo jauniebraucēji, lai arī viņus informētu un aktīvizētu. Ceram arī ar DV  organizācijas palīdzību izplatīt avīzi Latvijas laukos. Pirmos četrus abonementus jau samaksājis Andrejs Mežmalis. Paldies viņam!

Mēs aicinām tautiešus un organizācijas piedalīties mūsu kampaņā, gan ziedojot naudu, gan arī pasūtinot BL saviem radiem, draugiem, bibliotēkām, DV nodaļām u. c. Gada abonements Latvijā maksā tikai Ls 29. Sazinieties ar redakciju - [email protected]! Ziedojumus var arī sūtīt zemju pārstāvjiem (adrese BL 11. lappusē) vai iemaksājot naudu šai kontā, uzrakstot “BL vēlēšanu kampaņai”:
"SWEDBANK" AS
BIC: HABALV22
Konts: LETTISKA HJALPKOMMITTEN
Konta numurs: LV04HABA0551017641529
Reģ.Nr: 40003074764

Kāpēc ziedot tieši Brīvai Latvijai?
Tāpēc, ka šī avīze vienīgā no trimdas preses izdevumiem iznāk Latvijā un lasītājus sasniedz piektdienas rītā.

Tāpat kā iepriekšējā gadā, atsaucīgi bijuši Austrālijas tautieši – DV Kanberas nodaļa ziedojusi 1200 dolaru mūsu iesāktajai kampaņai.
Liels paldies, godātie tautieši!
Strādāsim kopā!

Jūsu BL 


 

Atpakaļ


Apskatīt komentārus (0)atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:

JŪSU KOMENTĀRS:


Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA