EIROPAS LATVIEŠU LAIKRAKSTS
Štutgartes latviešiem jauns financēts projekts Lettland hautnah
26575

   20.09.2012

Landesjugendring Baden-Württemberg šogad aicināja jauniešu grupas rakstīt projektus programmai “Wir sind dabei“– Integration durch soziales Engagement.

Programma ir domāta jauniešu grupām, migrantiem, lai atbalstītu viņu integrāciju jaunajā vidē un veicinātu sociālo līdzdalību. Mūsu iesniegtais projekts Lettland hautnah ir apstiprināto projektu vidū.

Projekta Lettland hautnah mērķis ir populārizēt Latviju kā valsti un tās kultūru, modināt interesi par jaunajām ES dalībvalstīm un, aktīvi darbojoties līdz, radīt personisku iespaidu par latviešu kultūru.
To mēs vēlamies paveikt, organizējot sarīkojumus par šādām temām:
- vēsture, valoda, tradicijas, tūrisms;
- mūzika;
- filmu vakars;
- deja.

Tiek plānots arī informējošs vakars projekta sākumā un vienojošs nobeiguma sarīkojums projekta izskaņā.

Ļoti svarīgi šajā projektā ir izveidot kontaktus ar citām organizācijām un institūcijām Štutgartē vai tās apkaimē un aktīvitātes plānot kā kopīgu sadarbību.

Projekts sākas jau tagad, septembrī, un ilgst 15 mēnešus – līdz 31.12.2013. Iegūtais financējums ir 4000 Euro.

Visi, kam ir interese uzzināt vairāk par šo projektu un piedalīties tajā, ir aicināti pievienoties! Ikviena ideja, pieredze un jau nodibinātie kontakti ir ļoti vēlami un gaidīti!

Pirmā tikšanās šī projekta ietvaros ir paredzēta 26. septembrī plkst.19:00 mūzikas augstskolas kafejnīcā (Musikhochschule Stuttgart, Urbanstr. 25), kur būs iespēja iepazīties ar projektu sīkāk, kā arī jau uzsākt aktīvitāšu plāna izveidi.

Ceram, ka šis projekts būs veiksmīgs mums visiem – gan mums, latviešiem, gan tiem, kas tiks iepazīstināti ar mūsu valsts vienreizējību!
Ja ir interese par projektu, tā norisi un ir vēlme sekot līdzi aktiīvitātēm vai piedalīties tikai dažos projekta posmos par konkrētu temu, bet nav iespējas tikt uz pirmo tikšanos, dodiet ziņu, lai varam informēt par turpmāko projekta norisi!

Uz tikšanos!
Darba grupas vārdā
Laura Putāne

E-pasts: [email protected]
Tel.:   01577-9577870


 

Atpakaļ


Apskatīt komentārus (0)atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:

JŪSU KOMENTĀRS:


Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA