EIROPAS LATVIEŠU LAIKRAKSTS
Seminārs “Radošums darbā ar bērniem un jauniešiem - [ie]dRosme aktīvai latvietībai”
73593

   18.10.2016

 

21. oktobrī Latviešu kultūras centrā Bērzaine notiks semināru cikla [ie]dRosme kārtējā  aktīvitāte. Seminārs “Radošums darbā ar bērniem un jauniešiem - [ie]dRosme aktīvai latvietībai”. Pieteikšanās semināram līdz 19. oktobrimpa e-pastu ISConsulting@outlook.lv.


Viena no ELA darbības jomām ir darbs ar jauniešiem un viņu piederības izjūtas Latvijai veidošana un attīstīšana. Lai sekmīgi un interesanti strādātu ar jauniešiem, kuri ir Latvijas valstspiederīgie, bet dzīvo ārpus Latvijas, ELA aicina Latvijas diasporas organizāciju pārstāvjus, vecākus, latviešu skoliņu skolotājus un ikvienu interesentu piedalīties seminārā.

 

Seminārā ar pārdomām, ieteikumiem un pieredzi dalīsies profesionāļi, kas ikdienā strādā ar bērniem un jauniešiem un kuŗu misija ir mācīt valodu. Semināra viesi: Austris Grasis, valodnieks un folklorists;  Evija Avotiņa, Luksemburgas Eiropas skolas skolotāja un ELA jauniešu nometnes KaLVe koordinātore;  Ilze Mazpane, izglītības programmas“Iespējamā misija” kuratore;  Liene Šverna, Cēsu Jaunās sākumskolas 1. ‒ 3. klases skolotāja.

 

Semināru rīko Eiropas Latviešu apvienība sadarbībā ar biedrību “Mēs ‒ latvieši pasaulē”. Tajā ir laipni aicināti piedalīties ikviens Latvijas piederīgais un jo īpaši tie, kas dzīvo Vācijā, Francijā un Šveicē. Seminārs notiks latviešu valodā.

 


 

Atpakaļ


Apskatīt komentārus (0)atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:

JŪSU KOMENTĀRS:


Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA