EIROPAS LATVIEŠU LAIKRAKSTS
LNPL kandidātu saraksts
26736

   27.09.2012

Uz Latviešu nacionālās padomes Lielbritanijā vēlēšanām ir pieteikti un LNPL Centrālās vēlēšanu komisijas apstiprināti 19 kandidāti.

Tā kā ir 19 kandidāti uz 19 vietām, vēlēšanas nenotiks. Visus kandidātus aicinās veidot nākamo padomi, kas  2013. gada 2. un 3. februārī pulcēsies DVF īpašumā „Straumēni”. No 19 kandidātiem vienpadsmit ir pašreizējās LNPL padomes locekļi, bet astoņi kandidē pirmo reizi.

Kandidātu saraksts:
Kārlis Albergs, Rūta Āpša-Abakuka, Inese Auziņa-Smita, Inese Asermane, Astrīda Balode, Ziedonis Barbaks, Terēze Bogdanova, Paulīne Buchanan, Ilze Grickus, Sarmīte Janovskis, Lilita Krūze, Ģirts Lehrs, Māris Pūlis, Gita Robalde, Iveta Sūna, Ilvars Veinbergs, Elīza Zikmane, Pauls Zivtiņš, Lilija Zobens.

LNPL CVK izsaka pateicību LNPL pārstāvjiem un kandidātiem par sadarbību un palīdzību LNPL vēlētāju saraksta papildināšanā un sakārtošanā. Žēl, ka balsošana nebūs vajadzīga, bet priecājamies, ka nākamā LNPL sastāvā būs locekļi no dažādām vietām Lielbritanijā ar pieredzi dažāda veida sabiedriskā darbā, kas nodrošinās LNPL darba turpināšanos. Labāk iepazīties ar jauno LNPL sastāvu būs iespēja, kad oktobrī publicēsim informāciju par katru kandidātu.

Rūta Abakuka,
LNPL CVK sekretāre


 

Atpakaļ


Apskatīt komentārus (0)atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:

JŪSU KOMENTĀRS:


Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA