EIROPAS LATVIEŠU LAIKRAKSTS
Labdarības balle un izsole Latvijas bērnu krizes centru atbalstam
45059

   13.05.2014

 

Koka šūpuļzirdziņš, ar kuŗa dubultnieku rotaļājas Anglijas princis Džordžs, Latvijas mākslinieku gleznas un rotas, restorānu un viesnīcu dāvanu kartes, meistarklase ar Latvijas vadošo kafijas bāristu un ar sporta guru, dziesmu svētku koncerta DVD - tās ir tikai dažas no balvām, kas tiek piedāvātas Giving for Latvia labdarības sarīkojuma distances izsolē. Tajā var piedalīties līdz pat 9. maijam, kad Londonā norisināsies labdarības balle.

 

Latvijas aktīvistu dibināta labdarības organizācija Giving for Latvia (www.givingforlatvia.com) jau vairākus gadus Londonā vāc mantiskos ziedojumus un organizē izsoles un balles ar mērķi palīdzēt bērnu, jauniešu un jauno māmiņu krizes centriem Latvijā. Šī gada janvārī vien Londonā un tās piepilsētās dzīvojošie tautieši sarūpēja centru iemītniekiem 700 kg drēbju un rotaļlietu. Sirsnīgos centru pateicības vārdus var lasīt Giving for Latvia mājaslapā. 

 

Maija labdarības balle veidota, suminot Latvijas uzlecošās mūzikas zvaigznes, piedāvājot iegūt savā īpašumā unikālas mantiskas un izklaides balvas, ar ko palutināt pašiem sevi, kad vasaras brīvdienās atgriežaties Latvijā, vai izmantot par dāvanām saviem tuviniekiem un draugiem Latvijā. Balles viesos būs Latvijas vēstnieks Lielbritanijā Andris Teikmanis un slavenais šefpavārs Mārtiņš Rītiņš. Tieši par viņiem un par Latviju tiek veidota balles viktorīna. 

 

“Labdarības aktīvitātes ir savdabīgs veids, kā Latvijas diaspora uztur saikni ar savu valsti,”  stāsta viena no Giving for Latvia dibinātājām Daniela Utāne. “Mums piesakās brīvprātīgie, kas gatavi ziedot savu laiku, koordinējot labdarības sarīkojumus, vecāki dāsni atdāvina mantas, no kuŗām izauguši viņu bērni, citi gatavi ziedot naudu vai arī piedalās labdarības akcijās, kuŗās par ziedojumiem var  izlozēt balvas.  Cenšamies iesaistīt visus, kas vēlas palīdzēt krizes centriem Latvijā,” viņa turpina. “Visi, kas darbojas šī projekta ietvaros, ir brīvprātīgie, un 100% ziedojumu tiek novirzīti bērniem krizes centros Latvijā. Pērn organizāciju oficiāli reģistrējām Lielbritanijā, lai izmantotu GiftAid programmu, kas papildina katra Lielbritanijas nodokļu maksātāja ziedojumu ar piemaksu no Lielbritanijas valsts ieņēmumu dienesta. Turklāt mēs Latviju atbalstām vēl vienā veidā – dāvanas krizes centriem lūdzam izvēlēties no Latvijas ražotājiem.”

 

Giving for Latvia pateicas visiem, kas jau snieguši atbalstu. Organizācijas brīvprātīgie ar savām turpmākajām aktīvitātēm cer piesaistīt arvien jaunus domubiedrus. 

 

Ziedot iespējams ar www.charitiestrust.org/charities/GivingForLatvia  starpniecību; neaizmirstiet atķeksēt GiftAid lodziņu.


 

Atpakaļ


Apskatīt komentārus (0)atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:

JŪSU KOMENTĀRS:


Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA