EIROPAS LATVIEŠU LAIKRAKSTS
Reemigrācijas reālās iespējas
31316

   23.11.2012

Vienai no lielākajām problēmai ne vien Latgalē, bet arī valstī kopumā – iedzīvotāju aizbraukšanai uz ārzemēm.

Valdības uzsāktajai iniciatīvai aizbraucējus atgriezt atpakaļ uz dzimteni, pievērsīsies nākamais raidījumu cikla „Pi myusim Latgolā!” raidījums, kurš izskanēs piektdien, 2012. gada 23. novembrī plkst. 18.00 „Latgales Radio” un sestdien plkst. 16.00 radio „Ef-Ei” ēterā.

Raidījumā tiks izvaicāti ne vien ārzemēs dzīvojošie latvieši, bet arī tie, kas atgriezušies. Savu viedokli par to, kas valdībai būtu darāms cilvēku noturēšanai savā valstī, paudīs arī vairāki ārzemēs dzimušie reemigranti. Skaidrojums, par Ekonomikas ministrijas izveidotās darba grupas izstrādātajiem un sabiedriskajai apspriešanai nodotajiem priekšlikumiem reemigrācijas plānam, tiks jautāts ekonomikas ministra padomniecei Ilonai Platonovai. Bet par to, ar kādām problēmām saskaras un kā tās risina Daugavpils novadā, raidījumā stāstīs Daugavpils novada priekšsēdētāja Janīna Jalinska. Savukārt Eiropas Parlamenta deputāts Krišjānis Kariņš pastāstīs par citiem mēģinājumiem jauniešus ieinteresēt nepamest Latviju.

Raidījuma cikls „Pi myusim Latgolā!” top Nacionālās Elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes rīkotā konkursa "Par raidījumu veidošanu reģionālajos un vietējos elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos, kas raida radio programmas, Latgales reģionā” ietvaros.

Raidījumu veido producentu grupa SIA „Lietišķā Latgale”, pieaicinot vietējos žurnālistus, Ēterā izskanējušo raidījumu „Pi myusim Latgolā!” varēs atrast arī internetvietnēs latgale.lv, lakuga.lv, i-rezekne.lv.


 

Atpakaļ


Apskatīt komentārus (0)atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:

JŪSU KOMENTĀRS:


Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA