EIROPAS LATVIEŠU LAIKRAKSTS

16.04.2014

 

 

ANGLIJA

DIEVKALPOJUMI

AUSTRUMANGLIJAS DRAUDZE, māc. V. Vāvere

Derbijā, Chapel of St.Mary on the Bridge, Derby, DE1 3AT, svētdien, 7. jūlijā, plkst. 12 dievkalpojums.

Notinghamā, Trinity Lutheran Church, 67 Homefield Road, Aspley, NG8 5GH, svētdien, 7. jūlijā, plkst. 15 dievkalpojums.

 

ZIEMEĻANGLIJAS DRAUDZE, māc. D. Vāvere

Bradfordā, Nab Wood kapsētā, svētdien, 14. jūlijā, plkst. 14 kapusvētku dievkalpojums.

 

VIDUSANGLIJAS DRAUDZE, māc. V. Vāvere 

“Straumēnos”, Catthorpe Manor, Lil­bourne Road, Catthorpe, Lutter­worth, LE17 6DF, svētdien, 30. jūnijā, plkst. 10 dievkalpojums.  

VĀCIJA

 

Svinēsim Jāņus Oldenburgā, Ohmstedes baznīcas draudzes namā, Butjadinger Str. 59, un pļaviņā aiz tā,  piektdien, 21. jūnijā, sākot no plkst. 18 pievakarē. Lūdzu, ierasties ar Jāņu dziesmu vāceli un groziņu azaidam.


DIEVKALPOJUMI

Frankfurtē pie Mainas, Emmaus draudzes baznīcā, Alt-Eschersheim  22, Frankfurt-Eschersheim dievkalpojums, 29. septembrī un  8. decembrī plkst.14. Dievkalpo­­ju­­mus vadīs mācī­tājs Rolands Ei­­manis. Pēc dievkalpojuma – kopīgs kafijas un tējas galds Draudzes namā. Infor­mā­cija par diev­kalpojumiem atrodama arī Frank­fur­tes Latviešu biedrības mājaslapā: http://frankfurteslatviesi.lv/dievkalpojumi.

 

Minsterē, LCM, Salzmannstr. 152, 48159 Münster, 7. jūlijā plkst. 10.30 dievkalpojums. Kalpos Lilija Tenhā­ge­na. Paralēli dievkalpojumam no­­tiks svētdienskoliņa. Pēc dievkalpo­juma sadraudzības brīdis ar kafiju un līdz­atnestiem našķiem. Visi mīļi gaidīti!

 


 

ĪRIJA

 

 

Kristus Apvienotās ev. lut. drau­dzes dievkalpojumi: 14. jūlijā plkst. 14 St. Finnians Church, 24 Adelaide Road, Dublin 2; svētdien, 11. augustā, plkst. 14 St. Finnians Church, 24 Ade­laide Road, Dublin 2. Par izbraukumiem sīkāka informācija sekos vēlāk, tā būs pieejama portālā baltic-ireland.ie, draudzes mājaslapā www.irijasdrau­dze.org, kā arī sociālajos tīklos Face­book un draugiem.lv.